Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
DAISY - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Πράσινο Χρώμα
Προτεινόμενη Λιανική: 62,00€
Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα
Φωτιστικό τοίχου κατασκευασμένο μέταλλο σε χρώμα πράσινο της ελιάς με opal γυαλί.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΥΨΟΣ | 30 cm |
| ΒΑΘΟΣ | 16 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 6 W |
| LUMEN | 380 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3300 K |
| CRI | > 80 |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 2.40 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 39 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 23 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 28 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |