Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
BELLO - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Rattan
Προτεινόμενη Λιανική: 145,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από rattan σε καφέ χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50.5 cm |
| ΥΨΟΣ | 180 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.95 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| ΥΛΙΚΟ | Rattan |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51.5 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51.5 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 55.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 4.10 kg |