Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
KONE - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Rattan
Προτεινόμενη Λιανική: 130,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από rattan σε καφέ χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 38.5 cm |
| ΥΨΟΣ | 190 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.60 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| ΥΛΙΚΟ | Rattan |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 40 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 41 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 70 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 3.65 kg |