Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
SINE - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Rattan
Προτεινόμενη Λιανική: 98,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από rattan σε καφέ χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 41 cm |
| ΥΨΟΣ | 170 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.35 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| ΥΛΙΚΟ | Rattan |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 42 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 3.05 kg |