Νέο Προϊόν
Out Of Stock
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
MIA - Βυσσινί Μεταλλικό Κρεμαστό Φωτιστικό
Προτεινόμενη Λιανική: 216,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε βυσσινί χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ | 150 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 46 Watt |
| LUMEN | 2696 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Ναι (Triac) |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 5.50 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΒΥΣΣΙΝΙ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 62 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 62 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 18.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 6.50 kg |