Νέο Προϊόν
Out Of Stock
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
MIA - Μαύρο Μεταλλικό Φωτιστικό Οροφής
Προτεινόμενη Λιανική: 200,00€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
Φωτιστικό οροφής LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρώμα μαύρο.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ | 9.5 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 46 Watt |
| LUMEN | 2696 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Ναι (Triac) |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 5.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 62 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 62 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 14 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 6.00 kg |