Νέο Προϊόν
Out Of Stock
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
MIA - Λευκό Μεταλλικό Φωτιστικό Οροφής
Προτεινόμενη Λιανική: 151,00€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
Φωτιστικό οροφής LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρώμα λευκό.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 45 cm |
| ΥΨΟΣ | 9.5 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 25 Watt |
| LUMEN | 2696 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Ναι (Triac) |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 47 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 47 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 14 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 4.00 kg |