Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
OBIO - Λευκό Μεταλλικό Φωτιστικό Οροφής
Προτεινόμενη Λιανική: 228,00€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
Φωτιστικό οροφής LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρώμα λευκό.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ | 31.1 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 48 Watt |
| LUMEN | 2649 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Ναι (Triac) |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 4.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 29 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 5.00 kg |