Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
AVION - Βυσσινί Μεταλλικό Κρεμαστό Φωτιστικό
Προτεινόμενη Λιανική: 94,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε βυσσινί χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 35 cm |
| ΥΨΟΣ | 150 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 28 Watt |
| LUMEN | 1459 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΒΥΣΣΙΝΙ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 38 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 38 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 18 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |