Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
AVION - Βυσσινί Μεταλλικό Φωτιστικό Οροφής
Προτεινόμενη Λιανική: 121,00€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
Φωτιστικό οροφής LED κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρώμα βυσσινί.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 45 cm |
| ΥΨΟΣ | 12.5 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 35 Watt |
| LUMEN | 2082 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| DIMMABLE | Όχι |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΒΥΣΣΙΝΙ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 48 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 48 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 15 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |