Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
HEPHAESTUS - Φωτιστικό Οροφής σε Χρώμα Κρεμ
Προτεινόμενη Λιανική: 190,00€
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα σε μέταλλο κρεμ χρώματος με εσωτερική απόχρωση ξύλου και δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος μέσω remote control (3000k-6000k).| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ | 26 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 50 W |
| LUMEN | 2750 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| CRI | > 80 |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΡΕΜ & ΞΥΛΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 51 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 27 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 3.90 kg |