Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
ONDA - Φωτιστικό Οροφής με εφέ Λευκού Μαρμάρου
Προτεινόμενη Λιανική: 54,00€
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα με ακρυλικό με εφέ λευκού μαρμάρου με δυνατότητα αυξομείωσης της έντασης και εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος μέσω Remote Control (3000k-6000k).
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ | 12.5 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 70 W |
| LUMEN | 5450 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | CCT με Remote Control |
| CRI | > 80 |
| DIMMABLE | Ναι με Remote Control |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.09 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 52 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 52 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 13.5 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 1.50 kg |