Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
GALAXY - Πολύφωτο Μεταλλικό Κρεμαστό Φωτιστικό
Προτεινόμενη Λιανική: 215,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό ροζέτα κατασκευασμένο από μέταλλο με εφέ μαρμάρου σε μαύρο με χρυσό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 45 cm |
| ΥΨΟΣ | 200 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 3.70 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 50 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 25 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 4.40 kg |