Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
GALAXY - Επιτοίχιο Φωτιστικό
Προτεινόμενη Λιανική: 40,00€
Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα
Φωτιστικό τοίχου κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο και χρυσό χρώμα.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 15 cm |
| ΒΑΘΟΣ | 17.5 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 0.60 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ |
| ΥΛΙΚΟ | ΜΕΤΑΛΛΟ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 18 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 15 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 14 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 0.75 kg |