Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
AURORA - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Wabi Sabi
Προτεινόμενη Λιανική: 85,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από πολυστερίνη σε λευκό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40 cm |
| ΥΨΟΣ | 175 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.10 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΡΑΦ |
| ΥΛΙΚΟ | High Density Polysterine |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 47 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 40 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 35 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.30 kg |