Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
AURORA - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Wabi Sabi
Προτεινόμενη Λιανική: 120,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από πολυστερίνη σε λευκό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 50 cm |
| ΥΨΟΣ | 180 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 2.00 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΡΑΦ |
| ΥΛΙΚΟ | High Density Polysterine |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 55 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 46 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 40 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 3.00 kg |