Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
AURORA - Φωτιστικό Οροφής Wabi Sabi
Προτεινόμενη Λιανική: 170,00€
ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ - ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
Φωτιστικό οροφής κατασκευασμένο από πολυστερίνη σε λευκό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ | 28 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.80 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ ΡΑΦ |
| ΥΛΙΚΟ | High Density Polysterine |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 65 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 53 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 40 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.50 kg |