Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
ELLE - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Wabi Sabi
Προτεινόμενη Λιανική: 162,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από πολυστερίνη σε καφέ χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 27 cm |
| ΥΨΟΣ | 193 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.20 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΚΑΦΕ |
| ΥΛΙΚΟ | High Density Polysterine |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 54 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 34 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 32 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.30 kg |