Νέο Προϊόν
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
REVER - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Silk
Προτεινόμενη Λιανική: 105,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από Immitation Silk σε λευκό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40 cm |
| ΥΨΟΣ | 190 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | E27 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.80 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΥΛΙΚΟ | Immitation Silk |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 44 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 44 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 43 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.60 kg |