Νέο Προϊόν
Out Of Stock
Ζητήστε προσφορά - Κάντε μια ερώτηση για το προϊόν
FIDEL - Μονόφωτο Κρεμαστό Φωτιστικό Silk
Προτεινόμενη Λιανική: 165,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από Immitation Silk σε λευκό χρώμα.| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 60 cm |
| ΥΨΟΣ | 165 cm |
| ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ | LED |
| ΙΣΧΥΣ | 12 W |
| LUMEN | 830 lm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | 3000 K |
| CRI | > 90 |
| ΔΕΙΚΤΗΣ IP | IP 20 |
| ΒΑΡΟΣ | 1.70 kg |
| ΧΡΩΜΑ | ΛΕΥΚΟ |
| ΥΛΙΚΟ | Immitation Silk |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | |
| ΜΗΚΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 64 cm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 64 cm |
| ΥΨΟΣ ΚΙΒΩΤΙΟΥ | 21 cm |
| ΜΕΙΚΤΟ ΒΑΡΟΣ | 2.80 kg |